Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Środa, 2023-12-06 ( Imieniny: Dionizji, Leontyny)

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi - Zamówienie publiczne RCPS - Procedura szacowania wartości zamówienia

Zamówienie publiczne RCPS - Procedura szacowania wartości zamówienia

Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi w ramach procedury szacowania wartości zamówienia, prosi o podanie szacunkowych kosztów:

CZĘŚĆ I – „Zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych szkoleń pn. Nowelizacja ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, dla dwóch grup szkoleniowych”.

CZĘŚĆ II – „Zorganizowanie i przeprowadzenie jednodniowych szkoleń pn. Dziecko krzywdzone – wczesne wykrywanie i rozpoznawanie symptomów, dla czterech grup szkoleniowych”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączonym dokumencie.

Szacunkową kalkulację kosztów proszę sporządzić na załączonym formularzu cenowym z podaniem cen netto i brutto. Proszę, aby podana cena obejmowała wszystkie koszty i składniki związane z wykonaniem zamówienia.

Uprzejmie proszę o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów wyłącznie w wersji elektronicznej do 25 stycznia 2023 roku na adres: b.holowko@rcpslodz.pl

 

Dodatkowych informacji udziela: Bogumiła Hołówko, tel. (42) 203-48-77.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak i również nie jest ogłoszeniem w  rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykonawca planowanego zamówienia zostanie wyłoniony zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z  2022 r., poz. 1710).

Termin oszacowania: 25.01.2023 r.

Dokumentacja

Autor: Bogumiła Hołówko

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-01-18 12:33przez: Bogumiła Hołówko
Opublikowano:2023-01-18 12:33przez: Emilian Krauze
Podmiot udostępniający: RCPS
Odwiedziny:499

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo